پدیده مروزیست شرکت تابعه گروه راه نو

معرفی شرکت

شرکت پدیده مروزیست

شرکت پدیده مروزیست (سهامی خاص) در سال1386 ثبت شده و در سال 1394 طبق رویکرد دولت درحمایت از توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر، اعلام نرخ های جذاب خرید تضمینی20 ساله برق تجدیدپذیر و از طرفی با توجه به پتانسیل بالای انرژی باد در منطقه خواف استان خراسان رضوی، این شرکت بعنوان مالک وسرمایه گذار، اولین وبزرگترین طرح نیروگاه 50 مگاواتی بادی مردمی خود را در منطقه سلامی شهرستان خواف با اخذ مجوز احداث از سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری برق(ساتبا)آغاز نمود. منطقه خواف بعنوان مستعدترین سایت پناور بادی ایران و خاورمیانه همواره مورد توجه شمار زیادی از سرمایه گذاران نیروگاه های بادی بوده است.

طرح 50 مگاواتی بادی این شرکت درحال حاضر در مرحله تامین مالی و ساخت می باشد. ماموریت این شرکت، تمرکز برتوسعه و احداث نیروگاه های بادی بابهره گیری ازشرکتهای توانمند درحوزه مدیریت طرح، مشاوره، طراحی ، نظارت و پیمانکاران می باشد.

شرکت پدیده مروزیست با امکانات فنی ومهندسی کامل توانمندی نصب، اجرا، تعمیر و نگهداری توربین های بادی در تمامی سطوح با ظرفیت های مختلف را دارد.

 

پروژه ها

پروژه نیروگاه بادی 1.5مگاواتی خرگرد خواف

پروژه نیروگاه بادی 50 مگاوات سلامی خواف

 

سرمایه گذاری در شرکت پدیده مروزیست :

ارزش کل پروژه ها 70 میلیون یورو می باشد که 67میلیون یورو آن وام صندوق توسعه ملی و 3 میلیون یورو آن تجهیزات و زیر ساخت‌ ها می باشد، که به مردم عرضه می شود. با افزایش سرمایه ثبتی شرکت و محقق شدن وام صندوق توسعه ملی، ارزش هر بلوکه سهم افزایش می یابد و بعد از اتمام فاز دوم پروژه شرکت پدیده مروزیست سهام این شرکت وارد بورس ایران می شود.

وب سایت : www.pmarvzist.com