بازدید مدیران بانک ملی

مدیران بانک ملی استان خراسان رضوی از پروژه نیروگاه بادی شرکت پدیده مرو زیست خواف بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های راه نو، حمید صفایی نیکو ریاست امور شعب بانک ملی استان خراسان رضوی به همراه ملک جعفریان رییس حوزه شهرستان تربت جام و معاونین اعتباری بانک ملی، معاون بازاریابی، مسئول اعتبارات و مسئول روابط عمومی بانک ملی استان خراسان رضوی از پروژه در حال کار توربین های بادی شرکت پدیده مروزیست خواف بازدید کردند.

رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان خراسان رضوی ضمن عرض تبریک به شرکت پدیده مروزیست برای اینکه منطقه‌ای را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده اند که محروم است و قابلیت سرمایه پذیری ندارد گفت: باید از منابع آب و خاک و باد و نعمت های خدادادی استفاده بهینه را انجام داد تا بهره وری لازم صورت گیرد. صفای نیکو با اشاره به مدلی که شرکت پدیده مروزیست در جذب سرمایه های کوچک و خرد توانسته است احیا کند خاطرنشان کرد: سرمایه‌های جز که به خودی خود نمی‌توانند کاری را انجام دهند در یک جایگاهی قرار گرفته که می‌تواند یک بازدهی خیلی خوبی را در بحث توسعه منطقه داشته باشد.

وی در ادامه بیان داشت: افرادی که در مجموعه شرکت پدیده مروزیست هستند هر کدام ویژگی‌های خاصی دارند که بضاعت این شرکت را دو چندان کرده است که پیگیری، پشتکار، تجربه و همه اینها باعث شده است که پروژه عملیاتی و به بهره‌برداری برسد. رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان خراسان رضوی اظهار داشت: مجموعه بانک ملی استان کما فی سابق در خدمت شرکت پدیده مروزیست می باشد تا اگر بتوانیم باری را در حوزه توسعه و اشتغال منطقه برداریم که حتماً این اتفاق می‌افتد. وی در ادامه بیان داشت: بسیار خوشحال هستیم که در این منطقه یک عده سرمایه‌گذاری می‌کنند و به این ترتیب جذب سرمایه های کوچک انجام شده است تا قدمی در پیشرفت و توسعه منطقه برداشته شود.

صفای نیکو در پایان با اشاره به اینکه طرح نیروگاه بادی یک طرح خوب و قابل توجیهی است خاطرنشان کرد: توربین های بادی یک کار بسیار پر ثمر، با برکت، مورد قبول و توجیه پذیر است که نیاز روز مملکت است.