بزرگترین سرمایه گروه راه نو «اعتماد مردم» است

موسس و مدیرعامل گروه راه نو:

بزرگترین سرمایه گروه راه نو «اعتماد مردم» است

مجتبی تنها با بیان اینکه باید نگرش خود را تغییر دهیم و نباید برای تغییر منتظر دیگران باشیم، اظهار کرد: امیدواریم روزی برسد که در استان فرد بیکاری نداشته باشیم و تمام خانواده‌های ایرانی سرمایه‌های خود را در مسیر تولید و آبادانی منطقه و کشور به کار بگیرند.
موسس و مدیرعامل گروه راه نو گفت: برای پیمودن این مسیر با مشکلات زیادی روبرو هستیم، اما در طول چند سال گذشته سعی گروه راه نو بر این بوده تا از تمام ظرفیت‌هایی که خداوند در مسیر راه ما قرار داده که بهترین و بزرگترین آن «اعتماد مردم» به مجموعه گروه راه نو بوده است، استفاده کنیم.

استفاده از نیروی کار جوان راه‌گشای بسیاری از مسائل است.

وی با اشاره به اینکه عنصر جوانی می‌تواند در بسیاری از مسائل راه‌گشا باشد، بیان کرد: امیدواریم تا افق ۱۴۰۴ گروه راه نو متشکل از گروهی جوان، خلاق و با انرژی باشد و بتوانیم بیش از ۱۰۰ شرکت در حوزه‌های مختلف اقتصادی و ایجاد اشتغال برای بیش از هزار نفر را داشته باشیم، همچنین به عنوان یکی از مهم‎ترین بازوهای تربیت نیروهای توانمند و خلاق در خدمت اقتصاد و توسعه استان قرار بگیریم.
تنها در ادامه اظهار کرد: امیدواریم گروه راه ‌نو با کمک جوانان نخبه کشور درکنار فعالیت‌های اقتصادی که در سطح استان انجام می‌شود، مسیر جدیدی را در حوزه تولید ثروت، اشتغال و رفاه برای مردم این سرزمین رغم بزند.

گروه «راه نو» راهی نو را در مسیر اقتصادی در پیش گرفته است

موسس و مدیرعامل گروه راه نو با اشاره به اینکه هدف از ایجاد گروه «راه نو» در پیش گرفتن راهی نو در مسیر اقتصاد بوده است، بیان کرد: گروه راه نو در حوزه‌های مختلفی که در سند چشم‌انداز و توسعه استان خراسان رضوی به آن‌ها اشاره شده است، فعالیت می‌کند.
موسس و مدیرعامل گروه راه نو گفت: در سال ۱۳۹۹ که سال «جهش تولید» بود موفق به نصب و راه‌اندازی توربین‌های بادی ۶۶۰ کیلووات در منطقه خواف شدیم، هدف ما از اجرای پروژه‌های ۶۶۰ کیلووات در منطقه خواف اجرای فرامین مقام معظم رهبری در راستای تحقق «اقتصاد مقاومتی» بود، اقتصاد مقاومتی به معنای «اقتصاد مردمی» است، لذا در همین راستا با جذب سرمایه‌های خرد مردم توانستیم توربین‌های بادی را در منطقه خواف نصب و راه‌اندازی کنیم.

راه‌اندازی توربین‌های بادی، رشد و توسعه منطقه و کشور را به دنبال دارد

وی بیان کرد: امیدواریم در سال‌های آینده بتوانیم با نصب و راه‌اندازی توربین‌های بادی بیشتر در این منطقه و به دنبال آن تولید برق بیشتر، به رشد و توسعه منطقه و کشور کمک کنیم.
موسس و مدیر عامل گروه راه‌ نو گفت: یکی از حوزه‌هایی که در سند آمایش استان توجه ویژه‌ای به آن شده است، بحث انرژی‌های تجدیدپذیر است، استان خراسان به عنوان سرزمین خورشید و باد شناخته می‌شود، لذا می‌تواند نویدبخش تولید ثروت، اشتغال و رفاه برای مردم باشد.
تنها با بیان اینکه فعالیت‌های گروه راه نو از سال ۱۳۹۴ با تاسیس اولین شرکت در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر آغاز شده است، اظهار کرد: شتاب فناوری بالا است و زودتر از آن چیزی که گمان می‌رود به تخیلات انسان رنگ واقعیت می‌زند، لذا گروه راه نو همپای پیشرفت فناوری یک گام جلوتر نهاده و توانسته تا به امروز با توسعه فعالیت‌های خود در قالب هشت شرکت و بیش از ۲۶۰ نیروی کار پیش رود.
وی در ادامه گفت: گروه راه نو به دنبال یک آغاز و تحول در حوزه زیرساخت‌های انرژی به تاسیس شرکت‌هایی در محورهای مختلف پرداخته که شامل بخش‌های تأمین، اجرا و پیمانکاری، حوزه‌های انرژی، صنایع معدنی، کشاورزی، صنایع دانش‌بنیان، صنایع پزشکی، داروسازی، گیاهان دارویی، دامپروری و صنایع وابسته پرداخته است که در نهایت منجر به روش جدیدی در هدایت و مدیریت منابع مالی شده است.
تنها در پایان اظهار کرد: حوزه بعدی که شرکت راه نو به عنوان حوزه تخصصی خود مورد توجه قرار داده است، بحث گردشگری و توسعه صنایع دستی است.