بلاک چین ابزار استراتژیک راه نو

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های راه نو، گردهمایی بلک دی با حضورمتخصصین و علاقه مندان به حوزه بلاک چین به همت شرکت توزیع فناور که یکی از 23 شرکت زیر مجموعه گروه شرکت های راه نو است، در مشهد برگذارشد.
این گردهمایی با حضور دکتر تنها مدیرعامل گروه شرکت های راه نو، مجید دبیریان رئیس کمسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد و مدیرعامل شرکت توزیع فناوردر کارخانه نوآوری مشهد با محوریت پایش و رصد فعالین این حوزه برگذارشد.
دکتر تنها در این جلسه افزود: نگاه ما به حوزه بلاک چین ، به عنوان یک ابزار استراتژیک است، ما در 26 شرکت در حال تولید خدمت یا محصول هستیم، عرضه هرخدمت و عرضه هر محصول نیاز به یک بازاردارد، به روز ترین بازار و کارآمد ترین بازار در دنیا بازار بلاک چین است، تلاش کردیم نخبگان این حوزه را در شرکت توزیع فناور گرد هم بیاوریم تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابیم.
یک نگاه غلط درحوزه بلاک چین ها شکل گرفته است که با شنیدن این نام صرفا ارز دیجیتال به ذهن میرسد در صورتی که بلاک چین در ارزهای دیجیتال خلاصه نمیشود.
مدیرعامل هلدینگ راه نو ادامه داد: بلاک چین به عنوان منحصر به فرد ترین اختراع هزاره سوم، در حوزه های سیاست گزاری های کلان، ایجاد تسهیلات امور رفاهی برای مردم در حوزه خدمات شهری می تواند نقش ایفا کند.
برای انتقال این موضوع و تجربیات نیازمند گردهمایی هستیم که الان تحت عنوان بلاک دی در حال فعالیت است.
تنها در پایان گفت:همکاران ما در شرکت توزیع فناور به این نتیجه رسیدند که این گردهمایی ها را هر ماه برگزار کنند، تا هم علاقمندان این حوزه را شناسایی کنند و هم دانش قابل عرضه برای جامعه را آماده کنند.
درحاشیه این مراسم دکتر تنها تفاهم نامه همکاری را با مرکز نوآوری شهرداری مشهد در حوزه برگزاری دوره های آموزشی کوتاه و بلند مدت،استعدادیابی و برگزاری رویداد ها به امضا رساندند.