راهی نو در حوزه دانش بنیان

به گزارش روابط عمومی هلدینگ راه نو، در مصاحبه اختصاصی با دکتر تنها مدیرعامل هلدینگ راه نو در حوزه احداث بزرگترین برج فناور شرق کشور تاکید شد:

ما به دنبال راه اندازی یک جریان بسیار مهم در حوزه شرکت های دانش بنیان هستیم که دارای دو مولفه باشد، اثربخشی و امید آفرینی استراتژی راهبردی گروه شرکت های راه نو در حوزه شرکت های دانش بنیان در سالی که مزین به نام تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین است.

دکتر تنها ادامه داد: باتوجه به شرایط اقتصادی کشور، ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی ونخبگان بسیارکم رنگ است، عمده این نسل و این قشر امیدشان برای رفع مسائل مهم کشور ونوآوری کم رنگ شده است.
تلاش گروه شرکت های راه نو این است که با احداث این مرکز، موج امید آفرینی را در بین جوانان فعال در این اکوسیستم راه اندازد.

مدیرعامل هلدینگ راه نو افزود: فعالان دراین راستا برای تبدیل ایده ها به محصول نیازمند حمایت هستند، این حمایت هاصرفا مالی نیست، به عنوان مثال یک استارتاپ که در حوزه کوچینگ، بوم کسب و کار و حتی شاید استراتژی کسب و کارشان دچار نقص باشند با اضافه شدن یک تیم پشتیبانی حرفه ای درهر حوزه می توانند، رفع نقص کرده و محصول خود را آماده عرضه کنند.

دکتر تنها در پایان گفت: همچنانی که راه نو ای در اقتصاد و راه نو ای در سرمایه گذاری ساختیم در تلاشیم راه نو ای در پذیرش و سازمان دهی نخبگان ایجاد کنیم، گره زدن اعتقاد و اقتصاد می تواند تنها و بزرگ ترین وجه تمایز برج فناور شرق کشور با سایرین فعال در این حوزه باشد.