مسیر توسعه ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ راه نو در نشست صمیمانه جامی نائب رییس هیات مدیره شرکت پدیده مرو زیست که به منظور گزارش عملکرد این شرکت  با سهام داران به صورت مجازی و زنده از صفحه راه نو کلاب پخش شد به تمامی سوالات (نحوه عملکرد، ورود به بورس، توسعه منابع و … ) در مورد شرکت پدیده مرو زیست  پاسخ داده شد و سوالی بدون جواب برای مخاطبین نماند.

ابتدای این نشست جامی در رابطه با گزارش عملکرد گفت: شرکت پدیده مروزیست در قالب یک شرکت سهامی خاص تمامی مجوزهای لازم برای احداث نیروگاه بادی  50 مگاواتی خواف را دریافت کرده است، تا به امروز با حمایت شما سهامداران دوعدد توربین 660 نصب و برق تولیدی آن وارد شبکه شده است و توربین سوم که مراحل پایانی نصب خود را طی می کند ظرف دو ماه آینده وارد شبکه خواهد شد.

وی ادامه داد: موضوع بعدی که فرصت نبود در دوسال اخیر به علت اپیدیمی کرونا به صورت حضوری با شما در میان بگذاریم،احداث کارخانه توربین سازی تحت عنوان کارفرینان نیرومند باد شرق است، که با تحقیق و مهندسی بسیار دقیق با محوریت تولید توربین های سایز کوچک 5 کیلوواتی می باشد که طی یک مسیر سه ساله حالاموفق شده اولین توربین سایز کوچک 5کیلوواتی خود از طراحی تا تولید را به نتیحه برساند و در بوم خواف تست و آزمایش کند.

جامی گفت: این کارخانه که زیرمجموعه شرکت پدیده مرو زیست است، در حال حاضر خود را برای تولید انبوه به شکل صنعتی آماده می کند.

وی در پایان تاکید کرد: ما در مجموعه پدیده مرو زیست تمام تلاشمان راه اندازی توربین های 5/2 مگاوات است که در این سال ها تمام زیر ساخت هایشان را فراهم کرده ایم.