پدیده مروزیست مصداق خواستن توانستن است

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های  راه نو، محمود کمانی معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق ایران (ساتبا) با حضور در نیروگاه بادی شرکت پدیده مروزیست موقعیت شهید قاسم سلیمانی از روند توسعه ای این نیروگاه بازدید کرد.

کمانی در این بازدید تاکید کرد: شرکت پدیده مروزیست به عنوان پیشران بخش خصوصی در حوزه نیروگاهی با پشتوانه مردمی توانسته قدم های بزرگی در این حوزه بردارد، ماهم به عنوان سیاست گذار تمام تلاشمان را برای رفع موانع خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در سالی که به نام تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین نام گذاری شده است، حمایت ما از پدیده مروزیست ها که مصداق بارز این شعار هستند از گذشته قوی تر خواهد بود، کمتر از یک ماه دیگر وارد دوران پیک خواهیم شد که رد شدن از آن نیازمند یک تلاش شبانه روزی است.

جامی نائب رییس هیات مدیره شرکت پدیده مروزیست دراین دیدار تاکید کرد: شرکت پدیده مروزیست تمام پتانسیل خود برای تحقق این موضوع به کار خواهد گرفت.

جامی با اشاره به اینکه حضور معاون وزیر نیرو را در کریدور خواف باعث ایجاد انگیزه بیشتر برای سهام داران و همکاران پدیده مروزیست دانست گفت: ما به عنوان اولین و تنها شرکت خصوصی که با سرمایه های مردمی مسیر توسعه در خواف را ادامه می دهیم نیازمند حمایت های بیشتری هستیم، نگاه ویژه دولت به بخش خصوصی می تواند گره های بزرگی را باز کند.

خرسند مدیرعامل شرکت پدیده مروزیست که در این دیدار حضور داشت، درخواست های شرکت پدیده مروزیست درحوزه انعقاد تفاهم نامه سه جانبه، وام صندوق توسعه ملی، توربین های قابل واگذاری سازمان ساتبا و… مطرح کرده و موافقت ضمنی ایشان را دریافت کرد.