معرفی شرکت

نوین صنعت زیبنده توس

شرکت نوین صنعت زیبنده توس یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه راه نو با هدف توسعه استفاده از پتانسیل های زیست محیطی، در زمینه تولید و بسته بندی محصولات غذایی در  زمینی به مساحت 2000مترمربع در شهرک صنعتی تربت جام شروع به فعالیت کرد.

این مجموعه با تخصیص تجهیزات به روز و پیشرفته تحت خلا و تولید روزانه 4 تن نبات، آبنبات و توانسته اشتغال 35 نفر به صورت مستقیم و حداقل 500 نفر به صورت غیر مستقیم را ایجاد نماید.

این مجموعه با هدف تجارت عادلانه برابر با بهبود وضعیت جامعه، حفظ محیط زیست و کاهش فقر در جامعه پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

اهداف :

به عقیده ما، با رعایت اصول تولید پایدار می شود در عین حفظ محیط زیست و منافع جمعی، به سلامت جسم و آرامش فردی نیز دست یافت و از مواهب زندگی خوب بهره مند شد.

زیبنده در بخش بسته بندی مواد غذایی بر تامین، فرآوری، بسته بندی، بازاریابی و فروش نبات، آبنبات، خشکبار، حبوبات و زعفران خالص ایرانی تمرکز دارد. محصولات زیبنده انواع مختلف محصولات با کیفیت در بسته بندی های گوناگون و با کیفیت قابل عرضه به بازار می باشد.

در زیبنده توس همه چیز به گونه ای طراحی و ارائه شده است که با کمترین آسیب ممکن برای محیط زیست، متضمن کیفیت و سلامت باشد. خط تولید نبات زیبنده با بکارگیری آخرین تکنولوژی های تولید نبات با کیفیت تحت شرایط خلاء زمینه تولید محصولات سالم و ارزشمند را فراهم کرده است.

زیبنده در تلاش است که محصولات خود را از طریق زمین، دریا و هوا بسته به مقصد و نیازهای مشتریان ارسال کند و در حفظ اصول فوق و تجارت عادلانه گام بردارد.

زیبنده با همکاری پرسنل متخصص خود سعی دارد تا مشتریان خود را با بهترین خدمات پشتیبانی نماید.

زیبنده توس