شرکت زیبنده
خدمات درمانی بهداد سلامت جام
هدایت مهندسی و راهبردی صدران
توسعه آبادانی روستا ایور
شرکت سپهرباد
شرکت ایلیا صنعت
شرکت بنیان سازان نخست
شرکت سلامت آفرینان
شرکت نیرومندباد شرق
شرکت محمد سلام
شرکت خدمات درمانی بهداد سلامت جام
شرکت هدایت مهندسی و راهبردی صدران

مجموعه گروه راه نو از سال ۱۳۹۴ در حوزه های مختلف انرژی، شرکت های دانش بنیان، غذا و دارو، صنایع معدنی، عمرانی، صنایع کشاورزی، دامپروری و صنایع وابسته فعالیت خود را آغاز نموده و با تاسیس شرکت های زیر مجموعه توانسته با جذب سرمایه های مادی و معنوی مردمی روش جدیدی را در هدایت و مدیریت منابع ایجاد نماید. گروه شرکت های راه نو با هدف توسعه زیرساخت های تولید انرژی در کشور عزیزمان ایران و با محوریت فعالیت در حوزه انرژی های تجدید پذیر در استان خراسان رضوی و بهره برداری پروژه های نیروگاه های بادی در شهرستان خواف پا به عرصه فعالیت گذاشته است.
گروه راه نو با اراده ای راسخ و انحصار پروژه های نیروگاهی، مقتدر و هدفمند به یک موقعیت کمتر تجربه شده ورود کرده است. این مجموعه با استفاده از خرد جمعی و جذب پرسنل متخصص و متعهد، توانسته تا دقیق ترین اقدامات تحقیقاتی شامل مطالعات زمین شناسی، بادسنجی، اقلیمی و معارض شناسی، انتخاب محل مناسب نصب و بهره برداری توربین های بادی را انجام دهد.
خط مشی گروه راه نو : تاپ(تخصص-اعتقاد-پشتکار)
با توجه به نیاز روز افزون و گستردگی بشر از یک سو و توانمندی های متفرق و استعداد های فراوان از سوی دیگر گروه راه نو را بر آن داشت تا با مدیریت و سازماندهی تخصصی با بهره گیری از مدیران لایق و توانا در زمینه های مختلف ورود کرده و با قانونمند کردن مسیر پروسه بهره برداری صحیح از منابع و امکانات را فراهم نماید.

گالری تصاویر:

کلیپ معرفی راه نو

مار را در  کانال یوتیوب دنبال کنید

اخبار و مقالات:

آخرین مقالات ، دستورالعمل ها و رویدادهای ما را دنبال کنید.

مشاهده تمامی مقالات ->